WYGRANA NA TURNIEJU W HISZPANII

Aż trzy nasze drużyny wybrały się na bardzo mocno obsadzony turniej w Hiszpanii pt. “Tournament On Sports Winter Cup Salou Spain”, w którym wzięły udział m.in. takie kluby jak: FC Barcelona, Atletico de Madrid, Valencia FC, Getafe FC, Sporting CF czy SD Huesca. Ekipa trenera Alguera wygrała w swojej kategorii wiekowej rozprawiając się w grupie z Atlético de Madrid 1-0 i pokonując w finale Valencia C.F 2-0. Jednak to nie koniec świetny rezultatów naszych drużyn, ponieważ Escola U12 zajęła 2 miejsce, ulegając w finale po emocjonujący meczu FC Barcelona 6-2. Wcześniej rozprawili się z klubem, którego wychowankiem jest Cristiano Ronaldo – Sportingiem CF. Natomiast Escola U10, także pokazała się z bardzo dobrej strony, dochodząc do półfinału. Niestety musieli uznać tam wyższość rówieśników z Getafe C.F. 4-2, w fazie grupowej rozegrali pasjonujące starcie z FC Barceloną. Gratulujemy naszym zawodnikom oraz trenerom świetnej postawy i godnego reprezentowania Escoli na arenie międzynarodowej.

W kategorii U14 zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Siwek. Pozycję bramkarza w kategorii U12 zdominował również piłkarz Escoli, czego skutkiem była nagroda dla bramkarza turnieju.