ZGŁOSZENIA NA NABORY – LUTY

Czołowy bramkarz francuskiej Ligue 1 zachęca wszystkich do dołączenia do naborów w Escola Varsovia Academy. Czujcie się zaproszeni przez naszego wychowanka, bramkarza OGC Nice Marcina Bułkę!

Nasza akademia wychowała kilkudziesięciu zawodników na poziom centralny w Polsce i za granicą. Jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko trenowało w miejscu, gdzie piłkarskie szlify zbierali Marcin Bułka (OGC Nice), Żan-Luk Leban (Everton FC), Dawid Drachal (Raków Częstochowa), Fryderyk Gerbowski (Wisła Płock) oraz wielu innych to już 4 lutego nadarzy się ku temu znakomita okazja! Zapraszamy na noworoczne nabory, których szczegóły znajdziecie poniżej:

4 lutego, godz. 11:00

2 lokalizacje naborów: ul. Ostródzka 175 lub Kajakowa 10

Możliwość dołączenia do 3 naszych centrów treningowych – Tarchomin, Ursynów lub Bemowo

Roczniki 2011-2018 (zarówno chłopcy, jak i dziewczynki)

Dołączenie do Escola Varsovia Academy oznacza dołączenie do akademii:

Której przyznano Złoty Certyfikat PZPN

Która przez 2 ostatnie lata gromadziła największą ilość punktów we współzawodnictwie organizowanym przez MZPN

Która pracuje w oparciu o hiszpańską metodologię pod okiem dyrektora Alguera Brugaroli, byłego zawodnika La Masii

Która kładzie nacisk na wzorce wychowawcze i relacje koleżeńskie

ZAPISY TUTAJ: https://docs.google.com/forms/u/1/d/1H3Nytv5d3JkWJAnk-GEM-HwN6KJKx38XMVeMKLkNBUw/viewform?edit_requested=true

2024-01-16